İçeriğe geç
Anasayfa » Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma

Arşiv taşıma işlemleri konusunda uzun yılları aşkın deneyime sahip olan firmamız Türkiye’nin önde gelen yeniden yerleştirme uzmanlarından biri olan arşiv ve ofis taşımacılığı konusunda en iyi olarak görülmekten gurur duymaktadır.

Arşiv Taşıma
Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma Şirketleri

Arşiv taşıma şirketleri hizmetleri almak istediğinizde işlemlerimiz arasında şunlar yer alır:

  • Projeyi ve müşteri hedeflerini anlamak için ilk toplantı düzenlemek
  • Müşterilerin hedeflerinin karşılanmasının sağlanması üzerine planlar üretimi
  • Planın açık olmasını ve tüm tarafların bunları anlamasını sağlamak için, ofisten önce planlama toplantıları düzenlenmesi
  • Taşınma öncesi ekiplerimiz ve taşıma yöneticimiz personelinizle birlikte iletişim halinde olacaktır. Herhangi bir soru çalışanlarımız tarafından işlem öncesinde ve sürecinde yanıtlanacaktır. Böylece herkes taşınma planına aşina olur.
  • Benzersiz etiketleme sistemleri, teslimat sırasında etkilerin doğru konumunun sağlanması için bireysel hareketler için tasarlanmıştır. Tesislerin korunması çok ciddiye alınır ve sırasında tartışılacak ve kararlaştırılacaktır.
  • Bu sayede arşiv içerisinde yer alan dolaplar, raflar ve evrakların birbirlerine karışması engellenmiş olunur.
  • Sonrasında arşiv içerisinde yer alan tüm eşyalar paketlenerek nakliye aracı içerisine uygun sıralama ile, plana bağlı kalınarak yerleştirilir.
  • Yeni arşiv alanına beklenen dizaynın kolaylaştırılması adına uygun sıralama ile dolap, raf ve dosyaları dizmek
  • Kullanılan bilgisayarların özenli bir şekilde taşınmasını sağlamak
  • İstenilen dolap ve rafların monte edilmesini sağlamak

Profesyonel Arşiv Taşıma

Profesyonel Arşiv Taşıma İşyeri Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik. Ve daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  lider firması olmа  hedefini  seçtik. Network Nakliyat fіrmamız  İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

Çok Katlı İşyeri Taşıma Hizmeti

Çok katlı işyeri taşıma şirketi olarak yüksek katlı işyeri ofis ve holdinglerin taşınmasını sağlıyoruz. İstanbul çok katlı işyeri taşıma firması arayışında olan vatandaşlarımız için Kurumsal referanslarımız ile gerçekleştireceğimiz hızlı güvenli ve memnuniyet verici taşıma örneklerini sunabiliriz. Sizlerin de profesyonel nakliye hizmetlerimizden bire bir yararlanmaları için gerekli tüm olanaklarımız ile dilediğiniz zaman ve istediğiniz noktaya ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ardından dilediğiniz koşullarda işyeri taşıma işlemlerini gerçekleştirmek üzere yazılı sözleşmeli nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz.