İçeriğe geç
Anasayfa » Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşıma hizmetlerimiz uzun yıllardır vermeyi sürdürdüğümüz ve çok sayıda köklü Holdinglerin taşımacılığını yaptığımız işlemlerimizden biridir. Bu nedenle kurumsal firmanızın artık taşınması gerektiğine karar verdiğinizde bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal Ofis Taşıma Şieketleri ofis taşıma zor işlerin en başında yer almaktadır. Hele bir de büyük kurumların taşınması çok daha zor ve zaman isteyen zahmetli işlerdir. Kurumsal ofis taşımacılığında kesinlikle uzman kişiler ile çalışmanız en doğru hareket olacaktır. profesyonel eğitim almış deneyimli ekibimiz ve en son sistem olan teknoloji harikası asansörlü araçlarımız ile kurumda bulunan tüm eşyalarınız güven içinde ve çok hızlı bir şekilde taşınmış olacaktır. Kurumsal taşımacılık konusunda  Network Nakliyat son derece kaliteli hizmetlerini en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir.

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı nakliye sektöründe uygulanan hizmetlerden biridir. Kurum nakliye hizmet içeriği, nakliye tedbirleri ve taşıma süresi farklıdır. Ev taşıma ofis taşıma gibi taşımacılık hizmetlerinden farkı kurum ve şirketlerin taşınmasıdır. Elektrik ve elektronik eşyalar, Ofis ve büro malzemeleri, bozulabilir hassas kırılır eşyalar bulunur. Ayrıca dolap, evrak ve arşiv gibi çok kapsamlı ve özen gerektiren eşyaların taşıması gerçekleştirilir. Bunlar için Netwok Nakliyat şirketi olarak özel geliştirdiğimiz nakliye aracı mevcuttur.

İstanbul Kurumsal Ofis Taşıma Firmaları

istanbul Kurumsal Ofis Taşıma Firmaları içinde, İstanbul Kadıköy evden eve taşımacılık ve diğer bütün illere şehir dışı taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Diğer illerde bulunan anlaşmalı lokal ekiplerimiz 7/24 her gün koordineli olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin taşıma işlemleri zamandan da tasarruf sağlanarak en kısa sürede yapılmaktadır. Tabi bunun yanı sıra Büro ve İşyeri Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, evdev eve nakliyat, Piyano Taşımacılığı, Müze Taşımacılığı, Tarihi eser Taşımacılığı ve diğer alanlarda da hizmetlerimiz devam mevcuttur. Sizleri de zaman kaybetmeden Kadıköy evden eve taşımacılık büromuza bekliyoruz.

Kurumsal Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Kurumsal Eşya Paketleme taşınacak eşyaların özel korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması ile yapılır. Bu sarma işleminin gayesi eşyayı çizilme, darbe alma, kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş steril ambalaj malzemesi ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalar patpatlı havalı balon ambalaj ile sarılır. Diğer eşyalar ve mobilyalarda özel korunaklı ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.